شرق (Xiamen) چاپ شرکت، آموزشی ویبولیتین

تامین کننده بسته بندی دارویی.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
خانه

Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd.

چت IM آنلاین در حال حاضر
چین Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd. گواهینامه ها
با تشکر از ماه ژوئن همیشه لذت بردن از کار با شما در آخر هفته خوشحال استیو

—— استیو

ماه ژوئن، برچسب ها را امروز دریافت کردم و آنها عالی هستند! شما تنها کسی هستید که اکنون با آن کار خواهم کرد. آیا مکان برای نظر دادن در وب سایت شما وجود دارد؟ اگر چنین است، خوشحال خواهم شد که در مورد خدمات عالی و سریع خود بگویید. متشکرم،

—— آلبرت ایالات متحده آمریکا

من برچسب ها و جعبه ها را دریافت می کنم، من واقعا آنها را دوست دارم، از خدمات شما سپاسگزارم، من خیلی زود مرتکب خواهم شد

—— آرون مک گیل

آسان برای صحبت با خدمات بسیار حرفه ای و سریع، کیفیت فوق العاده خوب است. حتی بهتر از ما از آلمان دستور داد !!

—— تام

ماه ژوئن برچسب ها را دریافت کردم و آنها فراتر از شگفت انگیز نگاه می کنند :)

—— کوین اسمیت

Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd. Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd. Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd. Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd. Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd. Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd. Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd. Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd.
دفتر ما کارگاه کارگاه برای شرکت در نمایشگاه برنده جایزه برنده جایزه کمیته حزب شهرداری Xiamen دفتر

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : چاپ شرقی
سال تاسیس : 2008
صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

در سال 2008، شرکت چاپ شرقی (Xiamen) (که در اینجا این متن به اختصار "چاپ شرقی" نامگذاری شده است) در حال حاضر 120 کارمند دارد و گردش مالی سالیانه آن حدود 20 میلیون است. به عنوان یک تولید کننده حرفه ای محصولات چاپ و بسته بندی دارویی، ما در ارائه خدمات به مشتریان با "تولید محصول یکپارچه، طراحی خلاق، نوآوری تحقیق و توسعه، عملیات و خدمات چند منطقه ای" تمرکز می کنیم.

چاپ های شرقی در تمرکز بر روی دارو، چاپ و بسته بندی محصولات در همان زمان، توجه به تنوع، به طور فعال جعبه رنگ، جعبه هدیه، کتابچه راهنمای، برچسب، جعبه کاغذ، کاغذ و دیگر کسب و کار بسته بندی گسترش فعال، محصولات شامل انواع چاپ حفاظت از محیط زیست و بسته بندی محصولات.

در حال حاضر، چاپ شرقی، پایگاه های تولیدی را در xiamen، zhangzhou، wenzhou و سایر مناطق تأسیس کرده و مرکز خدمات در هنگ کنگ و دیگر مناطق چین برای خدمت به مشتریان جهانی دارد.

چاپی شرقی همواره به عنوان استراتژی اصلی "پیشرفته، پیشرفته، منحصر به فرد" بوده است، مرکز تحقیق و توسعه شرکت، فناوری چاپ، مرکز فن آوری بسته بندی و سایر بخش های تحقیق و توسعه را برای توسعه پایدار شرکت فراهم کرده است. خلاقیت و پشتیبانی فنی قوی.

چاپ آثار چاپی شرق همچنان به رهبری استراتژی توسعه صنعت نوآوری علم و فناوری، فشار سریع بر اساس تحقیق و توسعه صنعتی و کاربرد بسته بندی هوشمند، 4.0 طرح فعال بر اساس نیازهای چاپی شخصی و مدل برق اینترنتی ابر و ابر پلت فرم بسته بندی، با استفاده از نوآوری شرکت و دستاوردهای تکنولوژیکی در زمینه مواد جدید، برای ایجاد شرکت تبدیل به یک شرکت برجسته داخلی و بین المللی شناخته شده چاپ و بسته بندی شده است.

اطلاعات تماس
Eastern (Xiamen) Printing Co., Ltd.

تماس با شخص: Miss. june dai

تلفن: +8618206063252

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما